Sestdiena, 31. janvāris
Tekla, Violeta
weather-icon
+-14° C, vējš 0.89 m/s, A vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Hokejs: Mūsējo zaudējumi un uzvaras

Oktobra pēdējās spēlēs divas Smiltenes hokeja komandas Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā piedzīvoja zaudējumu. Tikmēr “Seda” un HK “Smiltene ’09” turpina uzvarēt.

Vidzemes čempionāta spēlē 30. oktobrī “Skorpiona” hokejisti ar 1:3 (1:0, 0:1, 2:0) zaudēja SCO “Centram”. Vienīgos vārtus mačā, kas bija jau pirmā perioda 37. sekundē, mūsējiem guva Mikus Bērziņš.

Tajā pašā dienā Vidzemes Olimpiskā centra hokeja laukumā “Smiltene ’09” ar 3:0 (0:0, 1:0, 2:0) sausā atstāja “Rubati”. Šeit pirmo vārtu guvums bija tikai otrā perioda izskaņā – Aivara Berkolda izpildījumā. Rezultāta starpību palielināja divi Uģa Melbārža vārtu guvumi komandas labā.

Novembra priekšvakarā laukumā izgāja “Seda” pret “Smiltenes vanagiem”. Tikpat kā bija paredzams, ka sastāva ziņā spēcīgajai “Sedai” šī spēle nebūs izņēmums un komandas spēlētāji turpinās uzvaru sēriju. Taču šoreiz rezultāta starpība nebija pārāk liela. “Sedas” hokejisti ar 7:2 (2:1, 3:0, 2:1) uzvarēja smilteniešus.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.