Ceturtdiena, 14. maijs
Krišjānis, Elfa, Aivita, Elvita
weather-icon
+13° C, vējš 1.79 m/s, DR vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Vasaras skolā apgūs angļu valodu

Latvijas – Igaunijas institūts jau otro gadu bērniem vecumā no 12 līdz 16 gadiem angļu valodas apguvei organizē vasaras skolu. Tā notiks no 3. līdz 11. augustam.

Latvijas – Igaunijas institūta Mācību centra vadītāja Zane Bulmeistare stāsta, ka nodarbības plānotas no pulksten 10.00 līdz 15.00, izņemot sestdienas un svētdienas. Dalībniekiem valodu palīdzēs apgūt Kanādas latviete, Valkā dzīvojošā Marta Edīte Ozola un Valgas ģimnāzijas angļu valodas pasniedzēja Kersti Piir. Plānots, ka nometnē piedalīsies arī bērni no Igaunijas. Vasaras skolā pirmajā dienas daļā dalībnieki apgūs jauno vielu un atkārtos iemācīto, bet pēcpusdienā notiks praktiskās nodarbības. Šogad vasaras skolas nosaukums ir “Zaļa un tīra angļu valoda”, tāpēc skolēniem būs iespēja pētīt mežu, no dabas materiāliem veidot priekšmetus, iepazīt latviešu un igauņu tautas tradīcijas, izmantot dzimtajā vietā pieejamās dabas veltes, klausīties putnu dziesmas un veidot savus radošos priekšnesumus, gatavot “lēnās” maltītes, meklēt dārgumus, doties pārgājienā, spēlēt teātri un novērtēt gaisu un ūdeni.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.