Sestdiena, 16. maijs
Edvīns, Edijs
weather-icon
+7° C, vējš 0.64 m/s, D-DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Kas Latvijā skolēnam ļauj justies droši

Tikai līdz 26. aprīlim skolēni var piedalīties Saeimas rīkotajā fotogrāfiju konkursā “Mana drošā Latvija”. Balvā – neaizmirstams brauciens ar karakuģi.

NATO Parlamentārās Asamblejas pavasara sesija šopavasar notiks Rīgā, un saistībā ar to Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisija organizē fotokonkursu.     Ikviens vidusskolēns ir aicināts līdz 26. aprīlim iesūtīt paša uzņemtu digitālo fotogrāfiju, kurā atainots, kā viņš saprot savas ģimenes, draugu, skolas vai visas valsts drošību. Konkursa rīkotāji aicina skolēnus būt radošiem un ar fotogrāfijas palīdzību pastāstīt, kas viņam ļauj Latvijā justies droši. Fotogrāfijai jāpievieno arī īss idejas apraksts (līdz 300 zīmēm). Iesūtītās foto­grāfijas vērtēs žūrija, kuras sastāvā būs Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas priekšsēdētājs Juris Dalbiņš un komisijas deputāti, kā arī profesionāls fotogrāfs.    Desmit labāko fotogrāfiju autorus gaida galvenā balva – Jūras spēku bāzes apmeklējums un neaizmirstams brauciens ar Jūras spēku karakuģi.    Fotogrāfijas nosūtāmas uz e-pastu [email protected], norādot savu vārdu, uzvārdu, skolu, klasi, kontakttālruņa numuru un e-pasta adresi. Ar konkursa nolikumu un plašāku informāciju par NATO Parlamentārās Asamblejas pavasara sesiju var iepazīties mājas lapā www.natopariga.lv.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.