Piektdiena, 15. maijs
Sofija, Taiga, Airita, Arita
weather-icon
+12° C, vējš 2.07 m/s, A-DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Braukšanas apstākļi apgrūtināti daudzviet Latgalē, Zemgalē un Vidzemē

Sniega dēļ apgrūtināti braukšanas apstākļi ir daudzviet visā Latvijā, īpaši Zemgalē, Vidzemē un Latgalē, liecina ceļu uzturētāju “Latvijas valsts ceļi” informācija.

 

Apgrūtināti braukšanas apstākļi ir pa visiem galvenajiem valsts autoceļiem Latgalē un Zemgalē, kā arī pa vairumu galveno autoceļu Vidzemē. Labāka situācija ir Kurzemē, kur apgrūtināti braukšanas apstākļi ir atsevišķos Ventspils un Liepājas šoseju posmos, kā arī pa Talsu – Kuldīgas šoseju.

 

Līdzīga situācija ir arī uz pirmās un otrās šķiras ceļiem.

Ceļu uzturētāji atzīmē, ka brauktuves daudzviet ir sniegotas un uz tām veidojas apledojums, tās tiekot tīrītas un kaisītas ar pretslīdes materiāliem. Snigšanas laikā samazinās redzamība un uz brauktuvēm veidojas piebraukts sniegs un apledojums.

 

“Latvijas valsts ceļi” lūdz autovadītājus izvēlēties laika un ceļa apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu un atcerēties, ka ceļu ziemas uzturēšanas līmenis uz dažādas nozīmes ceļiem būtiski atšķiras.

 

Sinoptiķi prognozē, ka šodien Latvijā gaidāms mākoņains laiks, pievakarē, sākot no dienvidu rajoniem, skaidrosies. Brīžiem gaidāms sniegs, pēcpusdienā arī lietus, tāpēc atsevišķos posmos ceļi būs slideni.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.