Piektdiena, 15. maijs
Krišjānis, Elfa, Aivita, Elvita
weather-icon
+7° C, vējš 2.08 m/s, DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Vēlētāju aktivitāte pietiekama

Pirmajās divās dienās pirms sestdien, 6. jūnijā, paredzētajām pašvaldības un Eiropas Parlamenta vēlēšanām iepriekšējā balsošanā vēlētāju aktivitāte bijusi pietiekami liela.

Valkas rajona padomes Vēlēšanu komisijas priekšsēdētāja Helēna Kurme informē, ka trešdien un ceturtdien Valkas novadā jau bija nobalsojuši 304 vēlētāji jeb 3,9 procenti no visa novadā reģistrēto vēlētāju skaita, Strenču novadā – 135 jeb 4,9 procenti, bet Smiltenes novadā – 356 vēlētāji jeb 3,2 procenti. H. Kurme domā, ka šodien vēlētāju aktivitāte bija vēl lielāka, jo var balsot gandrīz visu dienu – no pulksten 10.00 līdz 16.00.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.