Piektdiena, 15. maijs
Krišjānis, Elfa, Aivita, Elvita
weather-icon
+7° C, vējš 2.08 m/s, DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Vēlēšanu apvienības jums piedāvā

Austra Blīgzna-Vīķe:– Īstu jēgu reformai vēl šobrīd nesaskatu, bet tāds nu ir Valsts likums un mums tas ir jāpilda. Reizēm ir tā, ka piespiedu laulība nemaz nav tā sliktākā. Mēs aicinām visus strādāt kopā draudzīgi gluži kā ģimenē. Lai kāds arī nebūtu bērns, viņš ir vismīļākais. To pašu var attiecināt arī uz pagastiem. Katrā ir kaut kas labs, un tas noteikti saglabājams arī novadā.  Zinu, ka Trikātā ir jauka kultūras dzīve, darbojas vairāki labi mākslinieciskās pašdarbības kolektīvi, ir laba skola. Kauguros ir labs bērnudārzs un skola, mums arī ir bērnudārza grupiņas un sākumskola. Iespēju robežās atbalstīsim ikvienu labu jaunu ideju.Cilda Purgale:– Neviens vēl īsti nezina, kā veidosies novadi. Valstī ir sarežģīta ekonomiskā situācija. Tomēr gribētos pierādīt, lai mūsu novads būtu tikpat spējīgs un varošs iedzīvotājiem sniegt pakalpojumus gluži kā pilsētās. Viņiem ir jājūtas drošiem un jābūt lepniem par savu novadu un pagastu. Strādāsim, lai neviens iedzīvotājs nepaliktu bez izglītības un palīdzības, ja tāda būs nepieciešama. Mēs atbalstīsim jebkuru saprātīgu iedzīvotāju iniciatīvu. Pats galvenais, lai cilvēkiem nezustu vēlme darboties mākslinieciskajā pašdarbībā, sportā, nevalstiskajās organizācijās, lai kopā pārvarētu grūtos laikus un varētu skatīties nākotnē.Ivars Madarājs:– Par nākamo novadu faktiski vēl neko nezinām. Kas un kā tad tur īsti būs? Uz šo jautājumu deputātu kandidātiem atbildes bija jāsaņem pirms vēlēšanām. Būsim atklāti – pašlaik cits citam neuzbrūk, jo neviens nezina, kā beigsies vēlēšanas, kā sagrupēsies deputātu kandidāti, kāds pārstāvējums no katra pagasta izveidosies novadā. Mūsu apvienības nosaukums vēsta, ko Brenguļi var dot Beverīnai. Mums ir domājoši cilvēki, gluži kā citās apvienībās ar labām idejām nākotnei. Brenguļi ir novada ģeogrāfiskajā centrā. Lai novads racionāli eksistētu, jau pašā sākumā jāizstrādā konkrēts plāns arī tālākai nākotnei. Mūsu programmā katrs punkts ir pro­blēma, kas risināma tikai kopā.

Juris Cīrulis:– Mūsu komandai nozīmīgi šķiet, lai pašvaldība varētu uzturēt un saglabāt to infrastruktūru, kas jau ir mūsu rīcībā, lai mūsu ceļi nenolietotos tā, ka pēc tam sakārtošanai jāiegulda ļoti lieli līdzekļi. Gluži tas pats attiecas uz komunālo saimniecību, jo iedzīvotāji ar pakalpojumiem ir jānodrošina.Tāpat mums ir nozīmīgi, lai bērni skolu un bērnudārzu varētu apmeklēt pēc iespējas tuvāk savai dzīvesvietai. Kauguru pagastā ļoti veiksmīgi tiek veikts sociālais darbs, un vēlamies ienākt novadā ar šo pieredzi, lai veidotu kopīgu sociālo dienestu. Mums jāraugās, lai novada kultūras iestādes pastāvētu arī turpmāk, un tajās jārosina aizvien aktīvāka iedzīvotāju darbošanās.Linda Krūmiņa:– Neviens vēl nezina, kāds būs novada finansējums, taču sava vīzija mums ir, un visiem spēkiem centīsimies to īstenot. Sarakstā ir pārstāvēti ļoti dažādu interešu un jomu cilvēki. Nekas prātīgs neiznāks, ja nedzīvosim draudzīgi. Vispirms jau pakalpojumi jāpatur pēc iespējas tuvāk iedzīvotājiem, cik vien tas ir iespējams. Nezinām, kur atradīsies nākamais novada centrs. Mēs noteikti esam par vietējās uzņēmējdarbības atbalstīšanu, visādā veidā to stimulējot, lai radītu jaunas darba vietas. Visvairāk jādomā par infrastruktūras sakārtošanu, lai visos trijos pagasta centros iedzīvotāji būtu apmierināti ar esošo kārtību.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.