Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+5° C, vējš 2.15 m/s, DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Izredzes izcīnīt medaļu ir “Smiltenes Vanagiem” un “Vijciemam”

Vidzemes atklātā čempionāta hokejā 2008./2009. gada sezona pamazām tuvojas izskaņai. Sezonu tajā uzsāka sešas Valkas rajona hokeja komandas, bet turpina piecas. Divām no tām ir reālas izredzes izcīnīt medaļas.

 

Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā pavisam spēlē 29 komandas no visas Vidzemes. Plaši pārstāvēts ir Valkas rajons – 1. līgā “Smiltenes Vanagi”, 2. līgā “Vijciems”, “Skorpions” un “HKS/Agrosmiltene”, bet 3. līgā jaunizveidotā “Smiltenes Vanagu” jauniešu komanda.

 

 

Katrai līdz čempionāta noslēgumam jānospēlē vidēji vēl četras spēles. Tagad svarīga ir katra uzvara, jo īpaši tām komandām, kas cīnās par medaļām. Pavisam noteikti tie ir “Vijciema” spēlētāji, iespējams, arī “Smiltenes Vanagi”.

 

14. martā Vidzemes Olimpiskajā centrā “HKS/Agrosmiltene” izcīnīja uzvaru pār “Livoniju” (Cēsu rajons). Spēles rezultāts 4:2 (1:1, 0:0, 3:1). Smilteniešu treneris Marijans Starpcāns par uzvaru priecājas, jo komanda nospēlējusi ar lielāku atdevi kā parasti. Pašu spēles gaitu treneris raksturo kā spraigu un interesantu.

 

 

Arī 16. martā spraiga spēle un sīva cīņa starp otrās līgas hokejistiem no “Skorpiona” un “Vijciema”. Pēc veiksmīgi raidītajām ripām otrā un trešā perioda laikā “Skorpiona” vārtos, uzvaru guva “Vijciema” spēlētāji. Rezultāts 0:2 (0:0, 0:1, 0:1) par labu vijciemiešiem. Viņu treneris Juris Kalniņš atzīst, ka cīņa patiešām bijusi sīva.

 

 

“Gāja visādi, bet šī bija laba spēle. Daudz palīdzēja atbalstītāji tribīnēs. Tādi bija abām komandām,” saka J. Kalniņš.

 

1. līgā čempionāta finiša taisnei gatavojas četras komandas. Patlaban 1. vietā ar 27 punktiem ir “Inflekss” (Valmiera), ar 25 punktiem 2. “Kayakas” (Igaunija) un ar 20 punktiem 3. “Smiltenes Vanagi”.

 

 

Savukārt otrajā līgā 13 komandu konkurencē uz šo brīdi “Vijciems” ir pirmajā vietā, aiz sevis atstājot abas spēcīgās igauņu komandas. “Vijciemam” 50 punktu, “Ruutel” 48 un “Condor” 47. Smiltenes komanda “Skorpions” ar 34 punktiem ierindojas 7. vietā, bet “HKS/Agrosmiltene” ar 15 punktiem 11. vietā.

 

 

Savu pirmo sezonu Vidzemes atklātajā čempionātā hokejā drīz būs noslēguši arī jaunieši no 3. līgas “Smiltenes Vanagiem”. Viņi 12 komandu konkurencē ir desmitie.

 

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.