Sestdiena, 6. decembris
Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
weather-icon
+5° C, vējš 0.45 m/s, DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Smiltenes pensionāri brauks uz teātri

Smiltenes pensionāru klubiņš 2. aprīlī organizē braucienu uz Valmieras Drāmas teātri, izrādi “Mežs”.

 

Līdzbraucēji aicināti pieteikties pensionāru klubiņā Smilšu ielā katru pirmdienu no pulksten 11.00 līdz 13.00, vai pa tālruni 64772578. Izbraukšana būs no Baznīcas laukuma Smiltenē pulksten 17.30.

 

Jāpiesakās līdz 25. martam.Krievu drāmas klasiķa Aleksandra Ostrovska luga “Mežs” stāsta par aktieriem un viņu dēkām 19. gadsimtā. Valmieras Drāmas teātrī izrādi iestudējis režisors Felikss Deičs.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.