Sestdiena, 9. maijs
Klāvs, Einārs, Ervīns
weather-icon
+13° C, vējš 2.24 m/s, A-DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Smilteniešus iepriecina ar svēku pasākumu

Lai gan sestdien bija spēcīgas lietusgāzes un zibeņošana, “BTA dienās ’05” Smiltenē izklaidējās populārās mūzikas un atrakciju cienītāji.

Lai gan sestdien bija spēcīgas lietusgāzes un zibeņošana, “BTA dienās ’05” Smiltenē izklaidējās populārās mūzikas un atrakciju cienītāji.
Sestdien visas dienas garumā līdz pat pusnaktij Smiltenes centrā notika dažādas aktivitātes, kuras saviem klientiem, pārējiem smilteniešiem un pilsētas viesiem dāvināja apdrošināšanas akciju sabiedrība “BTA”.
Šis pasākums tradicionāli notiek jau trešo gadu Latvijas lielākajās pilsētās. Šogad Smiltene svētku organizēšanai bija izvēlēta, jo “BTA” birojs šeit prezentēja jaunās telpas.
Jau piektdien notika pirmais ar svētkiem saistītais pasākums. Tas risinājās Cērtenes pilskalnā, kur tika izspēlēta balva — ceļojums. To, pateicoties dēla veiklībai, savā īpašumā ieguva smilteniete Sandra Bērziņa.
Sestdien notika loterija, kuras galvenā balva bija motorollers. Par šā braucamrīka īpašnieci arī kļuva smilteniete — Maruta Nīmante.
“Vēlos pateikt lielu paldies visiem, kuri palīdzēja organizēt, kā arī strādāja pasākuma laikā,” pateicas “BTA” Smiltenes biroja vadītāja Ilze Ķuzule. Viņa pateicas arī visiem smilteniešiem un pilsētas viesiem, kuri atnāca, aktīvi piedalījās, atbalstīja, salija, tomēr sagaidīja skaisto brīdi, kad uzziedēja Smiltenes debesis.
Īsi pirms pusnakts, kad lietus un pērkona negaisa pavadījumā uz skatuves bija beigušas uzstāties muzikantu grupas, pasākuma apmeklētāji varēja vērot salūtu.
Dienā liela atsaucība bija “BTA” tautas skrējienam, kurā bija aicināti piedalīties visi iedzīvotāji bez vecuma ierobežojuma.
“Jauks pasākums. Koncerta programma ir saturīgāka, nekā tā bija pilsētas svētkos,” atzina kāds pasākuma apmeklētājs. Līdzīgas domas izteica arī pārējie klausītāji.
Kāda māmiņa gan iebilda, ka grupa, kas uzstājās ap pulksten 20.00, varēja rūpīgāk izvēlēties repertuāru, jo jārēķinās, ka šajā laikā tās priekšnesumu klausījās arī bērni. Skanējuši dziesmu vārdi, kas raisījuši dažādus jautājumus jaunākā gadagājuma pasākuma apmeklētājos. “Šo priekšnesumu varēja organizēt vēlāk vakarā,” uzskata smilteniete.
“Smiltenes Ziņas” novēroja, ka šādu pasākumu laikā nopietnāk jāorganizē satiksmes kustība pilsētā. Ņemot vērā intensīvo satiksmi Smiltenē, jārēķinās, ka, slēdzot pilsētas centru uz ilgāku laika posmu, jau iepriekš jāplāno, kurp novirzīt transportlīdzekļus, lai tie neradītu nevajadzīgu haosu. Jādomā arī, vai lietderīgāk šādā dienā nav norīkot vairāk policijas darbinieku satiksmes organizēšanai.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.