Piektdiena, 19. decembris
Lelde, Sarmis
weather-icon
+2° C, vējš 0.45 m/s, D-DR vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Eiropas bronza arī ēvelietei

Par Latvijas junioru izlases bronzas medaļām Eiropas čempionātā Čehijā jau ziņojām.

Par Latvijas junioru izlases bronzas medaļām Eiropas čempionātā Čehijā jau ziņojām.
Atklājies, ka tās kaldināt palīdzējusi vēl viena no Valkas rajona nākusi basketboliste — Laine Kurpniece —, kura pēc Ēveles pamatskolas 7. klases beigšanas (sporta skolotāji viņai bijuši strencēnieši Jānis Pētersons un Ainārs Jēkabsons !) 1998. gada rudenī devās mācīties uz Rīgas 47. vidusskolu, spēlēja TTT junioru komandā un citās vienībās, bet tagad pabeigusi pirmo studiju gadu Bingemtonas universitātē Amerikas Savienotajās Valstīs.
Atvainojoties par nepilnīgo informāciju iepriekšējā avīzē un sagādātajām neērtībām, “Ziemeļlatvija” aicina rajona sporta skolotājus, pagastu amatpersonas vai vienkārši zinošus laikraksta lasītājus nenoklusēt un laikus informēt redakciju par savas sētas, pagasta, novada sportiskiem ļaudīm un viņu veiksmēm un panākumiem, par bijušajiem skolēniem vai sportistiem, kas nes ne tikai pagasta un rajona, bet arī Latvijas vārdu pasaulē. Kādā no turpmākajiem laikraksta “Ziemeļlatvija” numuriem sniegsim plašāku materiālu par abām “bronzas” meitenēm, viņu un komandas trenera Aināra Čukstes pārdzīvoto Eiropas basketbola čempionāta laikā Brno pilsētā Čehijā.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.