Sestdiena, 6. decembris
Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
weather-icon
+4° C, vējš 0.45 m/s, DR vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Policijā reģistrētie notikumi

25. jūnijā Smiltenē konstatēts, ka kāda uzņēmuma ofisa ēkai izsists logs un no telpām nozagti dažādi dokumenti.

 

25. jūnijā Valkā, Varoņu ielā konstatēts, ka automašīnai “Renault” izsists loga stikls un bojāta aizdedzes atslēga.

 

 

27. jūnijā konstatēts, ka Strenčos, Rīgas ielā veikalam izsistas loga rūtis, bet Valkas ielā kāda nama pagalmā novietotai automašīnai sabojāta virsbūve.

 

 

27. jūnijā Valkā, Zemgales un Raiņa ielas krustojumā sadūrās automašīnas “Opel Vectra” un “VW Passat”. Negadījumā cieta nepilngadīgs bērns un vienas automašīnas vadītāja.

 

 

1. jūlijā Valkā, Tālavas ielā konstatēts, ka automašīnai “VW Golf” sabojāta virsbūve.

 

 

2. jūlijā Smiltenē, Kanāla ielā kādas mājas dzīvoklī 58 gadus vecam vīrietim nodarīti miesas bojājumi.

 

 

2. jūlijā Variņu pagastā, vadot paštaisītu „bagija” tipa transporta līdzekli pa vietējas nozīmes ceļu, 38 gadus vecs vīrietis netika galā ar tā vadību un apgāzās. Negadījuma rezultātā pats vadītājs gāja bojā.

 

 

3.jūlijā Plāņu pagastā no kādas galdniecības nozagti dažādi galdnieka rokas instrumenti.

 

 

4.jūlijā no kādām mājām Plāņu pagastā nozagts motocikls, bet Smiltenē no kādas mājas kāpņu telpas nozagti bērnu ratiņi.

 

 

4.jūlijā ap 18.00 uz Vidzemes šosejas, krustojumā ar a/c Smiltene-Vecpiebalga notika smagās automašīnas “Volvo” un vieglās – “Audi” sadursme. Ceļu satiksmes negadījumā bojā gāja 34 gadus vecs vīrietis.

 

 

5.jūlijā ap plkst. 23.00 Brantu pagastā kautiņa ar nepazīstamiem jauniešiem rezultātā 28 un 45 gadus veciem vīriešiem nodarīti miesas bojājumi.

 

 

6.jūlijā ap plkst.3.00 autoceļa Rīga – Inčukalns – Veclaicene 109. kilometrā kādas Igaunijas iedzīvotājs, vadot automašīnu “Alfa Romeo”, nobrauca no brauktuves. Negadījumā cieta automašīnas pasažieris.

 

 

6.jūlijā ap plkst 9.30 Smiltenē, Audēju un Daugavas ielas krustojumā BMW, kuru vadīja 1984.gadā dzimis jaunietis, sadūrās ar mopēdu, kuru vadīja 1977.gadā dzimusi sieviete. Negadījumā mopēda vadītāja guva miesas bojājumus.

 

 

5. jūlijā Smiltenē no Blaumaņa ielā novietotās automašīnas nozagta valsts reģistrācijas numura zīme.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.