Sestdiena, 9. maijs
Klāvs, Einārs, Ervīns
weather-icon
+7° C, vējš 1.34 m/s, DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

AVĪZE JAUTĀ Vai saistībā ar mājsēdi ir mainījušies jūsu iepirkšanās paradumi?

Agnese Studente, jaunā māmiņa:
– Jā, jo šajā laikā lielākoties iepērkos internetā. Ja nepieciešama pārtika, pilsētas centrā apmeklēju veikalu “top!”. To daru, kad mazulim jāguļ, abi ejam pastaigā un šo laiku izmantoju, lai iegādātos pārtiku.

Edvīns Dzalbs, auklē bērnus:
– Jā. Valkā visi veikali septiņos vakarā taisās ciet, to stundu līdz mājsēdei var izmantot, aizskrienot uz Valgas veikaliem. Izmantojam alternatīvu – Igauniju. Iepērkamies arī internetā, jo vajadzīgi būvmateriāli. Tagad gan nepieciešams daudz ilgāks laiks un resursi, bet, kad pierod, tad jau visu var izdarīt.

Zenta Kalašņikova, pensionāre:
– Es ļoti reti nāku uz pilsētu. Pārsvarā man pārtiku sagādā mazmeita ar ģimeni. 

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.