Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+4° C, vējš 0.45 m/s, D vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Šodien turpināsies cīņas florbolā

Pagājušo ceturtdien izspēlētas pirmās trīs Valkas florbola atklātā čempionāta finālspēles. Šodien sportisti aizvadīs nākamās trīs cīņas.

Pirmajā spēlē “Torpēdas” ar rezultātu 1:5 zaudēja Valkas ģimnāzijas puišiem. “Valga – Velk” uzvarēja “Storm ar 6:4. Savukārt “Limbaži” pārspēja “Torpēdas” ar 7:5.Kā zināms savstarpējo priekšsacīkšu spēļu rezultāti “nāk līdzi” finālturnīrā. Pašlaik itin labi veicas ģimnāzistiem – turnīra tabulā viņiem ir atlikušas tikai divas spēles, bet aizvadītajās trīs gūtas tikai uzvaras. Labi veicas arī ērģemiešiem, kuri pašlaik čempionāta noslēguma fāzē izskatās visnotaļ pievilcīgi, jo uz finālturnīru līdz paņemtas tikai uzvaras. Arī “Rubene – Peri” un “Policija” ir līdzīgā situācijā.Šodien ģimnāzijas sporta hallē pulksten 18.30 “Rubene – Peri” sacentīsies ar “Mazsalacu”, “Valga – Velk” pret “Ērģemi” – pulksten 19.30 un stundu vēlāk “Mazsalaca” stāsies pretī “Čomiem”.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.