Svētdiena, 10. maijs
Klāvs, Einārs, Ervīns
weather-icon
+7° C, vējš 2.35 m/s, ZA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Diskutē par svarīgiem jautājumiem

Valkas novadā. Vakar pašvaldībā notika Finanšu un Saimniecisko lietu komiteju sēdes. Saimniecisko lietu komitejas sēdē pašvaldības izpilddirektora vietnieks Guntis Bašķis deputātus informēja par vēlmi Domes bulvārī 3 ierīkot gājēju pāreju un uzstādīt ceļa zīmi. Tas nepieciešams, jo ēkā Domes bulvārī 3 atrodas jaunā Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas dienesta viesnīca. Deputāti sprieda arī par ātruma ierobežojuma zīmes uzstādīšanu no Līvu ielas līdz Pumpura un Apvienības ielas krustojumam un par ātruma ierobežojuma zīmes uzstādīšanu un ielas seguma labošanu Savienības ielā.
Savukārt Finanšu komitejas sēdē deputāti diskutēja par pašvaldības līdzdalību un līdzfinansējumu tranzīta ielām Valkas pilsētā: Zemgales ielas pārbūvei posmā no Rīgas līdz Raiņa ielai un tranzīta ielas asfalta seguma atjaunošanai posmā no Raiņa ielas līdz Igaunijas robežai.
Par komitejās izskatītajiem jautājumiem pašvaldības deputāti gala lēmumu pieņems novada domes jūlija sēdē.  

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.