Sestdiena, 9. maijs
Klāvs, Einārs, Ervīns
weather-icon
+8° C, vējš 1.79 m/s, A-DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Valcēnieši – finālā

Latvijā. Konkursa “FIZMIX Eksperiments” koordinatore Kate Nītiņa informē, ka, iekļūstot Vidzemes labāko komandu topā, Valkas Jāņa Cimzes ģimnāzijas komanda “Optrons” skolotāja Valda Jeruma vadībā 32 reģiona komandu konkurencē ir kvalificējusies erudīcijas konkursa “FIZMIX Eksperiments” finālam. Tas notiks
12. maijā Rīgā. Finālā tiksies visu Latvijas reģionu spēcīgākās komandas. No Vidzemes par fizikā zinošākās komandas titulu valsts mērogā un iespēju doties uz aizraujošu vasaras nometni spēkosies arī Gulbenes, Līgatnes, Cēsu un Madonas novada 8. un 9. klašu skolēni.
Šogad konkursa fināls būs arī Latvijā pirmais fizikas festivāls ar plašu izglītojoši izklaidējošu programmu ne vien pašiem finālistiem, bet arī līdzjutējiem un visiem zinātkāriem bērniem un jauniešiem. 

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.