Pirmās šā gada vasaras orientēšanās sezonas sacensības un pirmais Latvijas sprinta kausa posms “Lieldienu balva” notiks jau Otrajās Lieldienās, 2. aprīlī, Rīgā, uz kuru dosies arī komandas “Azimuts OK-Sm BJSS” sportisti.
Kā Latvijas Orientēšanās federācijas mājaslapā vēsta sabiedrisko attiecību nodaļa, sprinta sacensības Pētersalā pēdējo reizi aizvadītas 2013. gada pavasarī, kad, tāpat kā šogad, orientēšanās sezonu atklāja “Lieldienu balva”. Lielāko daļu apvidus veido pilsētas apbūve, ielas un parki, kā arī dzīvojamo ēku pagalmi.
Šobrīd “Lieldienu balvai” kopumā pieteikušies gandrīz četrsimt dalībnieku.
Elites grupās uz starta stāsies gandrīz visi spēcīgākie orientieristi Latvijā, jo šī reize būs arī atlases sacensības iekļūšanai Latvijas izlases sastāvā startiem Eiropas čempionātā, kas maijā norisināsies Šveicē. Kā teikts lof.lv, galvenās favorītes starp dāmām ir Sandra Grosberga, Irita Puķīte, Laura Vīķe, Elizabete Blūmentāle, Līga Valdmane, savukārt vīru vidū Andris Jubelis, grundzālietis Artūrs Pauliņš, Dāvis Dišlers, Artjoms Rekuņenko, Rūdolfs Zērnis, Endijs Titomers, Uldis Upītis.