Sestdiena, 9. maijs
Klāvs, Einārs, Ervīns
weather-icon
+6° C, vējš 0.89 m/s, A vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

AVĪZE JAUTĀ Kā ietekmēt cilvēkus, kuri slikti izturas pret saviem mājdzīvniekiem?

Zaiga Šabanova, mājsaimniece:
– Izturēties pret viņiem, kā viņi izturas pret saviem dzīvniekiem.   Pirms paņemt mājās dzīvnieku, padomāt, kas par viņu rūpēsies.

Ivars Siliņš, skolotājs:
– Cilvēki ir jāaudzina, ka dzīvnieks, tāpat kā bērns, nav lelle. Bērns grib dzīvnieku, vecākiem nepatīk, un ir problēmas. Visi darbi jāsāk ar pieaugušo cilvēku audzināšanu.

Andars Kalniņš, šoferis:
– Jārada dzīvniekam, piemēram, sunim apstākļi, lai viņš nekarātos pie ķēdes. Mums mājās ir medību suns. Esam ierīkojuši radio sētu. Tas ir kaut kas līdzīgs, kā govīm ir elektriskais gans. Suns nav pie ķēdes, bet no savas teritorijas neiziet.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.