Trešdiena, 4. februāris
Daila, Veronika, Dominiks
weather-icon
+-19° C, vējš 1.36 m/s, A-DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Cēsu policija meklē 39 gadus vecu vīrieti par smaga nozieguma nodarīšanu

Cēsu policija lūdz iedzīvotāju palīdzību 1978.gadā dzimušā Aivara Briņķa meklēšanā, kurš šā gada otrajā augustā, pulksten 14:30 Jaunpiebalgas novadā, Jaunpiebalgas pagastā, Jaunpiebalgā, pielietojot vardarbību, nolaupīja 1977.gadā dzimušai sievietei piederošu naudu. 

Pēc informācijas saņemšanas, nekavējoties tika uzsākti meklēšanas pasākumi, taču pašlaik tie nav devuši vēlamo rezultātu un policija lūdz iedzīvotāju palīdzību. 

Vīrieša pazīmes: augums aptuveni 1,75m, kalsnas miesas uzbūves, īsi, tumšas krāsas mati.

Bija ģērbies: melnas krāsas sporta apavi, melnas krāsas sporta bikses ar divām baltām strīpām uz sāniem, tumšas krāsas raibs, adīts džemperis.

Īpaša pazīme: personai ķermeņa augšdaļa klāta ar tetovējumiem.

 

Policija lūdz aplūkot attēlā redzamo vīrieti un, ja jūsu rīcībā ir jebkāda informācija, kas sekmētu A. Briņķa atrašanās vietas noskaidrošanu, lūdzam informēt pa tālruņiem 64101202 vai 110. 

Policija jau iepriekš pateicas par sniegto palīdzību!

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.