Sestdiena, 9. maijs
Klāvs, Einārs, Ervīns
weather-icon
+7° C, vējš 0.89 m/s, A vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Deg šķūnis

Svētdien, 18. jūnija vakarpusē, ilgi – gandrīz četras stundas – Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) ugunsdzēsēji glābēji strādāja Smiltenes pilsētas pievārtē, Launkalnes pagastā.

Izsaukumu VUGD saņēma pulksten 16.44. Starp apdzīvotām vietām Saltupi un Pavāri kādā privātīpašumā dega šķūnis 100 kvadrātmetru lielā platībā un sausā zāle 50 kvadrātmetru lielā platībā.

“Ugunsgrēka likvidēšanas darbos strādāja VUGD Smiltenes, Piebalgas, Cēsu un Strenču posteņu ugunsdzēsēji glābēji. Ugunsgrēks tika likvidēts pulksten 21.05,” informē Sandra Vējiņa, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Vidzemē.

Valsts policija izmeklēs notikušā apstākļus, noskaidrojot ugunsgrēka izcelšanās iemeslu.

“Notikuma vietu ugunsdzēsēji glābēji pameta tikai tad, kad pārliecinājās, ka viss ir nodzēsts. Jāņem vērā tas, ka ugunsgrēka kopējā platība bija liela,” “Ziemeļlatvijai” stāsta VUGD Valkas daļas komandieris Salvis Stepiņš.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.