Valcēniešiem zaudējums Pļaviņās

Zaudējumu Latvijas futbola čempionāta trešās līgas ziemeļu zonas devītās kārtas spēlē piedzīvojuši Valkas futbolisti, kas sestdien, 18.septembrī, viesos ar 2:4 (1:3) zaudēja FK “Pļaviņas DM” vienībai.

Līdz spēles 35.minūtei laukuma saimnieki bija izvirzījušies vadībā jau ar 3:0, vārtus gūstot 17., 32. un 35.minūtē. Valcēniešiem vārtu starpību izdevās samazināt, kad 41.minūtē 11 metru soda sitienu realizēja Roberts Teters.

Spēles 56.minūtē Valkas komandai uzspīdēja cerību stariņš, kad rezultāta starpību līdz 2:3 samazināja Arda Tokareva precīzais sitiens, tomēr cerības uz neizšķirtu izplēnēja jau spēles kompensācijas laikā, kura otrajā minūtē laukuma saimnieki atjaunoja divu vārtu pārsvaru  – 4:2.

Atgādinām, ka pirmā apļa spēlē, kas notika Valkā 25.jūlijā, komandas cīnījās neizšķirti 1:1                ,arī tajā spēlē vārtus FK “Valka” labā guva Roberts Teters.

Pēc deviņām aizvadītām spēlēm FK “Valka” trešās līgas ziemeļu zonas turnīra tabulā ar astoņiem punktiem ieņem sesto vietu astoņu komandu konkurencē.

Nākamo spēli valcēnieši aizvadīs piektdien, 24.septembrī, kad viesos Smiltenē, kur tiksies ar FK “Smiltene/BJSS-2”, kam pirmā apļa spēlē savā laukumā piekāpās tikai ar 2:3.