Svētdiena, 10. maijs
Maija, Paija
weather-icon
+10° C, vējš 2.47 m/s, A vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Traumē pusaudzi

Labi, ka viss beidzās labi. Tā var teikt par kādu negadījumu, kas aizvadītajā nedēļā, 27. jūlijā, notika Launkalnes pagastā.

Tur kādā īpašumā 12 gadus veca zēna vadītais traktors “Belarus” uzbrauca uz kājas traktora vadītāja  vienaudzim, arī 12 gadus vecam pusaudzim, kurš nogādāts slimnīcā. 

“Sākotnējā informācija liecina, ka zēns ar traktoru bija apstājies, taču tas nedaudz paripojis atpakaļgaitā un uzripojis aiz traktora stāvošajam zēnam,” informē Sintija Virse, Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja inspektore. Policija noskaidro notikušā apstākļus.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.