Rīgā notikušajā Latvijas čempionātā komandām “C” grupā (1994. – 1996. gadā dzimušie vieglatlēti) uzvarētāji ieguva ceļazīmes uz starptautiskām sacensībām Polijā.
Rīgā notikušajā Latvijas čempionātā komandām “C” grupā (1994. – 1996. gadā dzimušie vieglatlēti) uzvarētāji ieguva ceļazīmes uz starptautiskām sacensībām Polijā. Turp dosies arī trīs jaunie Valkas rajona sportisti.
“Kā nu esam trenējušies, tā arī nostartējām. Lielākas cerības ir uz nākamā gada čempionātu, jo sporta skolā “C” vecuma grupā mācās vairāki talantīgi bērni,” stāsta Valkas rajona sporta skolas trenere Nadežda Blūma. Viņas audzēkne Karīna Rudus bija ātrākā (14,1) starp 1995. gadā dzimušajām un ieguva ceļazīmi uz Poliju. 1000 metrus viņa noskrēja 3:26,2 sekundēs un palika piektā. 11. vietā šajā disciplīnā Smiltenes BJSS trenera Guntara Marksa audzēkne Līva Ciemiņa. 1000 metru soļošanā 8. vietu izcīnīja Kārļa Pētersona trenētā Sigita Lapiņa (6:19,6). Tāllēkšanā no Valkas rajona sportistēm vislabāk veicās Daigai Penezei (4:45). Viņa trenējas pie G. Marksa un izcīnīja 7. vietu.
Zēnu konkurencē 100 metru skrējienā 5. vietu izcīnīja Guntara Purgaļa audzēknis Lauris Rozenbahs (finālā 13,00). Priekšskrējienā viņš distanci veica par desmitdaļu ātrāk. 4X100 metru stafetē Valkas rajona komanda 18 dalībnieku konkurencē palika 9. vietā (57,0). Tāllēkšanā tikai divus centimetrus uzvarētajam zaudēja G. Marksa audzēknis Mārcis Grēns (5,23). Tomēr viņš uzvarēja bumbiņas mešanā (64,93) un arī brauks uz Poliju. Šķēpa mešanā viņš kāpa uz goda pjedestāla trešā pakāpiena (42,29). Savukārt Bilskas pamatskolas audzēknim Klāvam Karlsonam, kurš trenējas pie Leona Peļņas, šajā disciplīnā 6. vieta (36,85). 12. vieta šā trenera audzēknim Didzim Laķim (31,12). K. Karlsons uzvarēja augstlēkšanā (1,60) un arī dosies uz sacensībām Polijā.
Lodes grūšanā L. Rozenbaham 8. vieta ar rezultātu 10,45 metri. Viņš trenējas pie G. Purgaļa. 11. vietu bumbiņas mešanā ieguva Ivo Priedītis (52,38). 2. vietu savā “D” vecuma grupā ieguva K. Pētersona audzēknis Artūrs Meirēns (48,73).