Ceturtdiena, 11. jūnijs
Malva, Anatols, Anatolijs
weather-icon
+13° C, vējš 1.99 m/s, Z vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

FOTO: Smiltenē sagaida Jaunatnes olimpiādes lāpu

FOTO: ILZE FEDOTOVA

Latvijas Jaunatnes olimpiādes lāpa 10. jūnijā no Alūksnes novada ieradās Smiltenē. To ar prieku un lepnumu sagaidīja smiltenieši un dažādu sporta veidu pārstāvji.

Sports ir Smiltenes novada vizītkarte. Novadā ir senas, spēcīgas tradīcijas, kas kļuvušas ne tikai par vietējo kopienu identitātes kodu, bet arī ļāvušas novada vārdam skaļi un pārliecinoši izskanēt ne tikai Latvijas, bet arī pasaules mērogā.

Šajā olimpiādē Smiltenes novads būs pārstāvēts sešās disciplīnās: vieglatlētikā, pludmales volejbolā, riteņbraukšanā, BMX, orientēšanās sportā un stenda šaušanā.

No 18. līdz 20. jūnijam Valmiera kļūs par Latvijas jaunatnes sporta galvaspilsētu, uzņemot Latvijas Jaunatnes X olimpiādi, kas tiek atjaunota pēc sešu gadu pārtraukuma.

Šī gada olimpiādes lāpa mēro ceļu cauri visai Latvijai.

FOTO: ILZE FEDOTOVA

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.