Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Viss darbam no ofisa vai mājām

Darba vidē mēs pavadām lielāko dienas daļu. Kā arī daudzi iespējams strādā attālināti no mājām. Kā padarīt darba dienu maksimāli produktīvu un veiksmīgu, neskatoties uz to, kur ir Jūsu darba vieta?

Mums ir ieteikumi, kuru realizēšanā palīdzēs interneta veikals Officeday. E-veikals Officeday nodrošina kvalitatīvu biroja preču un dažadu citu preču un pakalpojumu piedāvājumu, kas varētu interesēt ikvienu cilvēku, kam darba diena paiet biroja vidē.

Šobrīd Officeday ir dažādi patīkami un izdevīgi piedāvājumi, kas darba dienu un ikdienu var pacelt jaunā līmenī. Vienmēr paturiet prātā, ka dienas gaitā ir jārod mirklis atelpai, kas varētu būt vēl patīkamāks ar Lavazza aromātisko kafiju, kurai šobrīd mūsu veikalā ir 20% atlaide.

Darba vietai jeb darba stūrītim ir jābūt aprīkotam ar maksimāli ergonomiskām mēbelēm, lai vairākas stundas no vietas atrdodoties pie galda Jūs justos ērti un komfortabli. Tieši tādēļ iesakām aplūkot dažādus ergonomiskus risinājumus, piemēram, kāju paliktņus, muguras balstus, kas ir pieejami Officeday e- veikala sadaļā “Mēbeles, biroja un konferenču iekārtas”.

Katrā ofisā neatņemama darba sastāvdaļa ir kvalitatīvs papīrs. Viens no pasaulē zināmākajiem un atzītākajiem papīra ražotājiem ir firma “Navigator”. Tieši šobrīd pērkot vismaz piecas kastes “Navigator” papīra, dāvanā saņemsiet īpašo “Navigator” stikla ūdens pudeli.

Organizējiet savu ikdienu maksimāli ērtu un komfortablu, lai darba vieta būtu gluži kā otrās mājas. Netērejiet laiku apmeklējot daudzus veikalus, ja visu, kas ir nepieciešams  darbam un birojam varat iegādāties e- veikalā Officeday.

Officeday rūpējas ne tikai par biroja darbiniekiem, bet piedāvājuma klāstā atradīsiet arī dažādas skolas un kancelejas preces, kas būs noderīgas uzsākot jauno mācību gadu ikvienam skolēnam.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.