Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Vēsturiskajā Blomes maiznīcā stādīs “Mīlestības parku”

Publicitātes foto.

Lai saglabātu tradīcijas un veiktu darbu, kas nākotnē priecēs ikvienu Latvijas iedzīvotāju, 30. aprīlī plkst. 11.00 viesu nams “Donas” Lielās talkas ietvaros rīko “Mīlestības parka” stādīšanu, kur tiks iestādīti ap 100 dažādu koku un krūmu, kas būs vēstures liecība slavenās Blomes maizes ceptuves pārvērtībām un jauna parka izveidei.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Interesi par parka stādīšanu ir izrādījuši daudzi lūgtie viesi no visas Latvijas. Kā īpašie viesi koku stādīšanā un parka veidošanā būs Smiltenes novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edgars Avotiņš un Blomes pagasta pārvades vadītājs Gaidis Bogdanovs.

Viesu nama “Donas” saimniece Ilze Kalniņa-Dauga atklāj, ka parks būs kā maza pērle Blomē un kā vēsturiska vērtība par ko liecinās pie katra koka pievienotā norāde ar stādītāja vārdu un koka nosaukumu.

Parka stādīšanas noslēgumā sadarbībā ar Blomes pagasta pārvaldes un Ķekavas novada domes atbalstu Lielās talkas dalībnieki tiks aicināti uz slaveno Jeberlejas estrādi noskatīties A. Bankas lugu “Meitiņa” Baldones amatierteātra “Sudraba nagla” izpildījumā.

Informāciju sagatavoja: Inese Erģe, viesu nams “Donas”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.