Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča vizīte Smiltenes novadā

Foto autors: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja.

Aizvadītajā piektdienā Valsts prezidents Edgars Rinkēvičs darba vizītē apmeklēja Smiltenes novadu. Vizītes laikā viņš tikās ar Smiltenes novada pašvaldības vadību, uzņēmējiem, kā arī apmeklēja vairākas novadam zīmīgas vietas un tikās ar iedzīvotājiem. Smiltenes vidusskolā bija sapulcējušies desmitiem iedzīvotāju, kuri bija mērojuši tuvāku un tālāku ceļu, lai klātienē ieraudzītu Valsts prezidentu. Viņu vidū pašvaldības iestāžu darbinieki, ģimenes ar bērniem, jaunieši, seniori.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No iedzīvotājiem Valsts prezidents saņēma jautājumus par visdažādākajām tēmām – iedzīvotāju labklājību, līdzekļu ekonomiskumu un esošo ieguldījumu izmantošanu, jaunatnes jomas attīstību, tāpat izskanēja jautājumi, kas attiecas uz ārpolitiku, valsts aizsardzības mācību, valsts drošību.

“Ja jau prezidents reiz pie mums ir atbraucis, tad nolēmu, ka jādodas uz šo tikšanos. Līdz šim viņu biju redzējusi tikai pa televizoru un presē. Man viņš simpatizē ar to, ka gatavs nākt pie iedzīvotājiem, ir vērsts uz cilvēkiem un pēc dabas tāds ļoti pozitīvs. Esmu priecīga, ka man bija iespēja viņu satikt, paklausīties. Radās ļoti pozitīvs iespaids par viņu gan kā par prezidentu, gan kā cilvēku. Ļoti priecājos, ka aizgāju, būtu nožēlojusi, ja nebūtu gājusi,” atzina Pārsla Sīkā.

Plašāk par prezidenta vizīti Smiltenes novadā lasiet rītdienas laikrakstā “Ziemeļlatvija”.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.