Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+4° C, vējš 1.78 m/s, DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Autosports: Smiltenietis žiguļu tusiņā trešais

2010. gada sezona “Žiguļu kausā” sākusies veiksmīgi. Aizvadīti divi posmi. Abi Smiltenē, Tepera trasē. Organizatori ziņo, ka kopumā plānoti seši posmi.

 

Uz otro posmu VAZ tusiņš pulcēja 26 sportistus. Šoreiz startēja tikai viens smiltenietis. Jāteic, ka dižķibele ieviesusi savas korekcijas. Trasē neredzam vairs Rinaldu Bērziņu un Jāni Krūmiņu.

Sacensības norisinājās divās klasēs – standarta un brīvajā. Standarta klasē godalgotās vietas ieguva Kārlis Dambis, Atvars Saliņš un Andis Liepiņš. Brīvajā klasē labāko vidū ir smiltenietis Ainārs Poikāns, kurš izcīnīja 3. vietu. Viņam gan neizdevās uzrādīt labāku rezultātu par Indaru Pelsi un Pēteri Ziemani.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.