Mūrmuižā 16 dažādās disciplīnās norisinājās Beverīnas novada masveidīgākais sporta pasākums “Auto Moto Velo 2012”, kas notiek jau vairāk nekā 20 gadu. Diemžēl šoreiz draudīgo lietus mākoņu dēļ pērnā gada dalībnieku rekords netika sasniegts.
“Īstie sporta entuziasti kā vienmēr bija klāt, lai cīnītos par uzvarām. Itin kupli bija pārstāvēta Valka,” stāsta sporta centra “Kaimiņi” vadītājs Aivars Grinbergs.
Pludmales volejbolā jauktajām komandām pēdējā mačā tikās tās pašas vienības, kuras atklāja septiņu komandu turnīru – “Migla” un “Bingo”. Ja priekšsacīkstēs valcēnieši Reinis Bukšs, Jānis Jermacāns un Valda Bratčikova diezgan pārliecinoši apspēlēja 50 gadnieku Juri Šteinartu kopā ar jaunajiem volejbolistiem Ričardu Bušu un Ingu Savielu, tad finālā tas viņiem izdevās tikai sīvā, aizraujošā cīņā – 2:1. Trešajā vietā ierindojās “Linda”.
Administrācijas komanda “Kaimiņi”, kurā spēlēja novada izpilddirektors Sandris Brālēns, sporta centra vadītājs Aivars Grinbergs, Kauguru pamatskolas sporta skolotāja, bijusī strencēniete Mārīte Biseniece, kā arī skolnieks Edvīns Zaharovs bija viesmīlīgi, turnīrā paliekot pēdējā septītajā vietā.
Tomēr administrācijas pārstāvji gluži bešā nepalika, jo basketbola soda metienos “paņēma gandrīz visu banku”. A. Grinbergs un S. Brālēns apmēram 50 dalībnieku konkurencē bija precīzākie – 18 trāpījumi grozā no 20. Zelta medaļu un 50 procentus no dalības maksām saņēma Aivars, jo Sandris (30 procenti) to spēja tikai otrajā mēģinājumā. Trešo vietu ar 14 punktiem ieguva Artūrs Zvirbulis.