Spēle beidzas neizšķirti

5. jūnijā Cēsu pilsētas stadionā notika 2024. gada “Dali Dali” 3. līgas Ziemeļu zonas Austrumu grupas 4. kārtas futbola spēle starp FK “Valka” un FK “Cēsis”. Komandas pārstāvis Raivis Graņics informē, ka vienīgos vārtus valcēniešu labā guva Ņikita Melančuks. Šajā spēlē kluba rindās debiju piedzīvoja Kevins Verners un Renārs Ruģelis.

“Šoreiz mums šis neizšķirts nebija zaudēti, bet gan iegūti punkti. Ne vienmēr Cēsīs spēles bijušas smagas, bet neveiksmīgas gan – no šī laukuma punktus mājās nebijām veduši kopš 2019. gada. Šīs spēles uzdevums bija tieši tāds – “aizķert” punktus. Saprotot to, šoreiz izvēlējāmies daudz piezemētāku spēles plānu. Tas nozīmēja daudz un rūpīgi strādāt aizsardzībā, bet pretiniekiem lielāku bumbas kontroli.

Pirmais puslaiks nebija izteiksmīgs abām komandām – Cēsīm labākais moments bija pēc centrējuma, kad bumba aizgriezās nedaudz gar vārtiem. Mums – sitiens no distances, kas gandrīz pārsteidza vārtsargu, bet uz tablo 0:0. Otro puslaiku Cēsis iesāka atkal ļoti aktīvi un
56. minūtē panāca iecerēto – 1:0. Mājinieku uzbrukumi turpinājās, bet 66. minūtē veiksmīgu pretuzbrukumu izdevās noorganizēt mums, jo Ņikita ierāvās soda laukumā un, piespēlējot gar vārtiem, pats bija pirmais pie atlecošās bumbas, raidot to vārtos – 1:1.

casibom jojobet giriş jojobet Casibom holiganbet giriş casibom giriş Casibom casibom casibom giriş CASİBOM holiganbet Casibom Giriş casibom casibom güncel giriş casibom güncel Casibom Casibom holiganbet holiganbet casibom güncel giriş