Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

FOTO: Smiltenē vēlētāji aktīvi jau no agra rīta

Foto: Sandra Pētersone

Šodien, 1. oktobrī, Latvijā notiek kārtējās – 14. Saeimas – vēlēšanas, kurās uz nākamajiem četriem gadiem būs jāievēl 100 parlamenta deputāti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Katrā vēlēšanu apgabalā pieteikti 19 kandidātu saraksti. Kopumā uz iekļūšanu Saeimā pretendē 1829 kandidāti, informē Centrālā vēlēšanu komisija.

Sniedzam ieskatu Smiltenes vēlēšanu iecirkņos (tie ir divi – sporta skolas ēkā un kultūras centrā) dienas pirmajā pusē.

Šo laiku bija izvēlējušies gana daudzi vēlētāji. Vienu brīdi pie sporta skolas ēkas pat izveidojās rinda, –  cilvēki gaidīja savu kārtu, lai pie ieejas zālē varētu uzrādīt personu apliecinošu dokumentu un pēc tam – saņemt vēlēšanu biļetenus un doties vēlēt.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vēlēt Smiltenē agri no rīta devās moto kluba “Ride 4 Fun” motociklisti, lai veiktu savu pilsoņa pienākumu  pirms kolektīvam paredzētājām sporta spēlēm.

“Katram vīrietim, kurš ir savas valsts patriots, ir no svara, kas vada valsti. Svarīgi ir nestāvēt malā, bet izdarīt vismaz to mazumiņu, kas ir atkarīgs no mums,” uzskata  “Ride 4 Fun” biedri.

Par to, kā 14. Saeimas vēlēšanas un to rezultātus vērtē Smiltenes un Valkas novadu iedzīvotāji, lasiet laikraksta “Ziemeļlatvija” otrdienas, 4. oktobra, numurā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.