Abonēt

Reklāma

Sacenšas Pasaules kausā

novussport.org

Smiltenes novada novusa kluba “Vidzemnieki” sportisti šomēnes sacentās FINSO (Starptautiskā Novusa organizācija) Pasaules kausa novusā 3. posmā, kas notika Latvijā, Spuņciemā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Startēja pavisam 255 sportisti no Latvijas, Igaunijas, Vācijas, Anglijas, Amerikas un Ungārijas.

Jauniešu konkurencē (līdz 2010. gadam dzimušie) sacentās 13 novusisti. Novusa kluba (NK) “Vidzemnieki” sportiste Kristīne Vaidre izcīnīja 3. vietu starp jaunietēm un 11. vietu grupā, Andris Eglītis – 13. vietu, informē NK “Vidzemnieki” pārstāvis Mārtiņš Kalns.

Sieviešu konkurencē no 45 dalībniecēm NK “Vidzemnieki” sportiste Sandra Āre ierindojās 44. vietā.

Vīru konkurencē no 182 dalībniekiem NK “Vidzemnieki” sportisti izcīnīja šādas vietas: 3. Lauris Petrovs, 17. Sandis Kalniņš, 64. Mārtiņš Kalns, 77. Jānis Āre, 98. Jurģis Lācis, 116. Māris Veliks.

Pāru dubultspēlēs jauktajos pāros Lauris Petrovs pārī ar Līgu Balodi izcīnīja 13. vietu. Viena dzimuma pāros 13. vieta Sandim Kalniņam un Jurģim Lācim, 43. vieta – Jānim Ārem un Jānim Janekam Gailim.

Jaukta vecuma pāros 3. vietu izcīnīja Kristīne Vaidre un Mārtiņš Kalns. 7. vietu – Andris Eglītis un Mārtiņš Guļaško.