Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Populārākās plastiskās operācijas Dr. Zaržecka un Dr. Krūmiņa klīnikā, un to cenas

Plastiskās operācijas ir kļuvušas par izplatītu izvēli cilvēkiem, kuri vēlas uzlabot savu izskatu vai atrisināt veselības problēmas. Plastiskās ķirurģijas procedūru popularitāte un cenas var ievērojami atšķirties atkarībā no klīnikas atrašanās vietas, ķirurga pieredzes, pacienta individuālajiem apstākļiem, izvēlētās procedūras veida un citiem faktoriem.

Krūšu operācijas

Krūšu formas korekcija jeb mastopeksija ir plastiskās ķirurģijas procedūra, kuras mērķis ir atjaunot krūšu ādas elastību, uzlabot krūšu formu, pacelt noslīdējušās krūtis vai koriģēt iedzimtu krūšu asimetriju. Šo operāciju veicot, liekā un noslīdējusī āda tiek savilkta, atjaunotot krūšu dabisko formu un tvirtumu, kas dod krūšu pacelšanu augstākā pozīcijā. Pēc vajadzības, krūšu pacelšanas operācijas laikā var arī ievietot implantus, lai uzlabotu krūšu apjomu. Te meklējiet krūšu palielināšanas operācijas cenas.

Sejas operācijas

Acu plakstiņu korekcija jeb bleferoplastika ir ieteicama tiem, kuriem ir problēmas ar augšējo plakstiņu ādu, kas nokarājas vai pat ietekmē redzeslauku. Tā var izraisīt redzes traucējumus un vizuāli padarīt seju nogurušu, kā arī liek cilvēkam izskatīties vecākam nekā viņš patiesībā ir. Šāda plastiskā operācija ir populāra gan veselības, gan estētiku apsvērumu dēļ. Bleferoplastikas procedūra ļauj atbrīvoties no liekajām ādas krokām, nevēlamām grumbām ap acīm un tumšajiem lokiem zem acīm. Augšējo un apakšējo plakstiņu kosmētiskās korekcijas cena ir 3200 Eur.

Ausu plastiskās operācijas ir paredzētas, lai uzlabotu ausu formu, novērstu traumas radītās sekas vai koriģētu iedzimtus vizuālus defektus. Bieži vien otoplastika, kas ir auss gliemežnīcas korekcija, tiek veikta jau bērnībā. Šī operācija palīdz cilvēkiem sasniegt vēlamo ausu formu un izskatu, padarot tās harmoniskākas ar sejas proporcijām. Tas ļauj pacientiem atbrīvoties no kompleksiem un uzlabot pašapziņu, jo tas var ievērojami uzlabot vispārējo izskatu un sniegt lielāku pašapziņu. Operācijas cena ir 600 – 1400 Eur.

Plastiskās operācijas ir ieguvušas milzīgu popularitāti, piedāvājot cilvēkiem iespēju uzlabot savu izskatu, atjaunot pašpārliecību un labot nepilnības. Šīs ir dažas no populārākajām plastiskās ķirurģijas procedūrām Dr. Zaržecka un Dr. Krūmiņa klīnikā. Svarīgi ir atzīmēt, ka plastiskās operācijas ir medicīniska iejaukšanās, un tās ir jāveic tikai pēc kvalificēta ārsta konsultācijas. Katrs pacients ir unikāls un ķirurgs palīdzēs izprast, vai operācija ir jums piemērota, un sniegs detalizētu informāciju par tās riskiem.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.