Pārgājiens "Samīļo Smilteni!"
Starts pie trepēm uz Kalnamuižu, Smiltenē
Visu mīlētāju dienu var pavadīt dažādi. Mēs, Smiltenes tūrisma informācijas centrs, piedāvājam doties pārgājienā apkārt Smiltenes pilsētai. Kāpēc? Jo Smiltenes pilsētas kontūra veido sirds formu!
Dodies kopā ar mums 9km garā un naksnīgā pārgājienā, samīļojot pilsētu un, varbūt pamanot lietas, ko ikdienas steigā, neieraugi!
Pārgājiena krāsa: kaut kas sarkans. Ja tev ir apģērbs vai aksesuārs sarkanā krāsa, uzvelc to – būsim skaisti un pamanāmi!
Paķer līdzi arī savu papildus gaismiņu!
Ja savukārt šajā dienā tev ir citi plāni – nebēdā. Šo maršrutu vari veikt visu februāra mēnesi jebkurā sev ērtā laikā. https://ej.uz/lielā-sirsniņa
Kā arī, ja 9km šķiet par grūtu, piedāvājumā mazā sirsniņa, iekš lielās, 3km garumā. https://ej.uz/mazā-sirsniņa
Lai skaisti svētki!

Informāciju sagatavoja: Marta Vika, Smiltenes novada Kultūras un tūrisma pārvaldes tūrisma jomas vadītāja
Iluta komentē:
Aizver muti, govs!
Tas par drošības jostām autobusā ir taisnība,reti kurš piesprādzējas.Kultūra ir gājusi stipri uz leju,jo ģimenēs to nemāca,bet gan jau pienāks tāds laiks,kad izjutīs to visu uz sevi.
Maruta komentē:
Aizver muti, govs!
Burtiski šodien, bija šāda situācija kad jaunietis sēdēja un uz blakus krēska vina mugursoma.Iekāoa ļoti paveca sieviņa un jaunietis pat nedomāja piecelties un iedot vietā un protams arī somu[...]
Guntis Priedīte komentē:
Cērtenes pilskalna “sapņu pilis” paliek uz papīra; jaunās idejas ir reālākas
Mūzīgā problēma Cērtenes pilskalnā ir sapuvušās un sabrukšās kāpnes uz pašu pilskalnu, dažus gadus atpakaļ domē bija sapulce par pilskalnu. Es ierosināju ka vajadzētu uzbuvēt kājnieku tiltu tai vietā[...]