Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Loading Notikumi

« Visi Notikumi

Aicina skolēnus piedalīties konkursā un iepazīt Smiltenes vēsturi

Apr. 14 / 08:00 - Apr. 27 / 17:00

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Atzīmējot Bibliotēku nedēļu un Smiltenes pilsētas 105. gadadienu, Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļa no 14. līdz 27. aprīlim aicina skolēnus piedalīties konkursā “Caur Smiltenes vēstures līkločiem”.

Konkursa laikā aicinām skolēnus atbildēt uz jautājumiem tiešsaistē par Smiltenes vēsturi, dabu, personībām. Atbildes uz jautājumiem var atrast Smiltenes bibliotēkas novadpētniecības blogā, datubāzē Letonika.lv, virtuālajā izstādē “Smiltenes simtgades vēstures mirkļi. 1920 – 2020”, kā arī Smiltenes bibliotēkas Novadpētniecības krājumā, konsultējoties ar bibliotekāru.

Konkurss tiešsaistē pieejams šeit.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No precīzāko atbilžu iesniedzējiem tiks izlozēti balviņu saņēmēji!

Konkurss norisinās Bibliotēku nedēļas ietvaros. Latvijas Bibliotēku nedēļa ir ikgadējs pasākums Latvijā, ko kopš 1997. gada rīko pēc Latvijas Bibliotekāru biedrības ierosinājuma. Šogad Bibliotēku nedēļa norisināsies no 21. līdz 27. aprīlim. Tās mērķis ir popularizēt bibliotēkas, veicināt lasīšanu, atzīmēt Pasaules grāmatu un autortiesību aizsardzības dienu 23. aprīlī un veicināt bibliotēku nozares attīstību.

Lai sanāk atrast visas atbildes un uzzināt kaut ko jaunu par Smilteni!

Sagatavoja: Sanita Lārmane, Smiltenes bibliotēkas vecākā bibliotekāre

Detaļas

Sākums:
Apr. 14 / 08:00
Beigas:
Apr. 27 / 17:00
Notikums Kategorijas:

Vieta

Smiltenes bibliotēkas Bērnu apkalpošanas nodaļā

Reklāma

Atbildēt

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.