Smiltenē Lauku Muzikanti koncerttūrē “Par ko šis stāsts”
Smiltenes novada Kultūras centrs

29. janvārī pulksten 19.00 Smiltenes novada Kultūras centrs
Lauku Muzikanti dodas lielajā Vislatvijas koncerttūrē ar nosaukumu “Par ko šis stāsts”
Šajā ziemā un pavasara sākumā iemīļotā latviešu grupa Lauku Muzikanti pie klausītājiem Latvijā dodas ar jaunu koncertprogrammu.
Tūre sāksies ar koncertu 27. decembrī Salacgrīvā, pilsētā, kurā tā tika dibināta. Šis vakars grupai būs ļoti īpašs, jo uz skatuves kopā ar mūziķiem kā viesmākslinieks uzstāsies Andris Zunde – cilvēks, kurš ir dibinājis grupu un ar kuru Lauku Muzikantus saista daudzu gadu sadarbība.
Šai koncerttūrei sagatavota īpaša un tikai tai raksturīga programma, kuru klausītāji citos koncertos nedzirdēs. Katrs koncerts būs kā svētki un vienreizīgs piedzīvojums. Programmā skanēs gan jaunas dziesmas, tostarp pavisam jaunā – “Par ko šis stāsts”, kā arī pirms gada Normunda uzrakstītā “Dzīvīte vējainā”, kura guvusi lielu klausītāju atsaucību un ir augsti novērtēta. Protams, koncertā skanēs grupas zelta hīti, tādi kā – Es Tevi atradu sniegā, Dzirkstošais vīns, Tūkstots (1000), Meitene no Rīgas, Vēl viens dolārs, Nemodini mani, Klusums, kā arī dziesmas Pāri okeānam, Pirmoreiz, Mana dzīve, Meitene burvīgā, Laimes meklētāji, Viens pats mājās, Jau kuro reizi.
Pēc koncerta klausītāji varēs iegādāties jauno grupas disku, satikt mūziķus klātienē, kopīgi nofotografēties un saņemt īpašu piemiņu – disku ar Lauku Muzikantu parakstiem.
Grupas solists un līderis Normunds Ķietis saka:
“Mēs šajā tūres reizē satiksimies no sirds. Katrs koncerts būs kā svētki, kuros nedrīkst nebūt klāt – tā ir reize, kas jāizdzīvo kopā! Ticu, ka šis būs notikums, ko ilgi atcerēsieties.”
Uz skatuves kopā ar Normundu Ķieti (vokāls, akustiskā ģitāra) muzicēs arī Artis Dauksts (basa ģitāra), Valters Līcis (bungas), Gints Hartmanis (taustiņu instrumenti) un Andris Barons (elektriskā ģitāra). Kopā viņi rada to skanējumu, kas jau gadiem priecē klausītājus visā Latvijā.
Katrā koncertā piedalīsies kāds īpašs viesmākslinieks – uz skatuves kopā ar Lauku Muzikantiem būs tādi Latvijā iemīļoti solisti kā Paula Ķiete, Žoržs Siksna, Raitis Treijs, Māris Sloka, Ineta Rudzīte, Silvestrs Lorencs, Artis Šimpermanis, Ainars Bumbieris, Jānis Moisejs, Normunds Zušs, Ieva Sutugova, Harijs Joniškāns, Mārtiņš Kanters, Kaspars Markševics un Salacgrīvas koncertā – Andris Zunde.
Vietu skaits ierobežots – iegādājies biļeti jau šodien!
pensionārs komentē:
FOTO: Ministru Smiltenē sagaida pikets pret vēja parkiem
Noklausījos Trampa runu Davosā, nokritizēja ES " zaļo" kursu, kas izgāzies ar savu zaļumu. Uzslavēja Ķīnu, ka tā māk pārdot šos propellerus. Ķīnieši pie sevis tos neuzstāda, tik dažus reklāmai priekš[...]
Nav būtiski komentē:
FOTO: Ministru Smiltenē sagaida pikets pret vēja parkiem
Milda, nedomāju, ka Jūs esat apskatījusi elektroenerģijas datus, šeit, lai Jums būtu vieglāk apskatīt ir oficiālie dati par 2025. gadu: Elektroenerģijas ražošana un patēriņš Latvijā: Kopējais Latvijā[...]
Aizmežiņa Lavīze komentē:
FOTO: Ministru Smiltenē sagaida pikets pret vēja parkiem
Ko te muldi par rūpnīcām, 35 gados ir kas uzcelts, izņemot lielveikalus? Tikai žēl, ka tik maz info par protestētāju aktivitātēm, piedalītos un kliegtu pilnā balsī pret mūsu zemes pieķēzīšanas ar[...]