Sintijas Sproģes fotoizstāde “Aktieru portreti”
Valkas pilsētas kultūras namā
Valkas pilsētas kultūras nama Pelēkajā zālē no 16. oktobra skatāma fotogrāfes Sintijas (Kaimiņas) Sproģes foto izstāde “Aktieru portreti.”
Šajā izstādē autore izvēlējusies rādīt fotogrāfijās iemūžinātus Valkas pilsētas teātra aktierus. Izstāde veltīta teātra 150 gadu jubilejai, kopš Valkā pirmo reizi, Mārtiņa Ūdra vadībā, tika spēlēta teātra izrāde latviešu valodā.
Valkas pilsētas teātra aktieri savā radošajā darbībā ietver tādu burvību, kādu ne katram no mums ir iespēja izjust – izdzīvot vairākas dzīves, bet tai pat laikā saglabāt sevi, “pārejot” no tēla uz tēlu. Jautājums vienmēr būs atklāts: vai aktieri, nonākot dabiskā vidē, iziet no sava tēla, vai varbūt otrādi – viņi nemaz nevēlas to darīt? Tāpēc Sintija ir izvēlējusies ar foto kameras palīdzību ielūkoties Valkas pilsētas teātra aktieru personībās, “ieliekot” vidē, kas, viņasprāt, tos vislabāk raksturo. Arī vizuāli fotogrāfijas ir veidotas tā, lai ļautu uz šo jautājumu atbildēt pašiem izstādes skatītājam.
Informāciju sagatavoja: Aivars Ikšelis, Valkas pilsētas kultūras nama direktors

Rolands komentē:
Lauksaimniecība atgriežas pie zirga spēka
Jauka ziņa 1. Aprīlī, gan jau kāds būs nopietni uztvēris.
Minētāja komentē:
Atpūta nav dīkdienība – jaunas iedzīvotāju aptaujas datus komentē neirologs
Tagad, cik saprotams no masu mediju informācijas, mentālās problēmas ir tikai bērniem un vīriešiem. Kur ir palikušas normāli strādājošas sievietes? Ja pēc mediķu eiktā, jāsāk ar cēloņiem, nevis[...]
Žanis komentē:
Atpūta nav dīkdienība – jaunas iedzīvotāju aptaujas datus komentē neirologs
Kādreiz ir jāprot vienkārši pasūtīt visus dažus mājas tālāk un tupa iesipt ogu par neko nedomājot.