Sestdiena, 6. decembris
Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
weather-icon
+5° C, vējš 0.45 m/s, DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Ziemassvētkos iepriecinās Aumeisteru bērnus

Septīto gadu SIA “Aumeisteru muiža” sarūpējusi Ziemassvētku paciņas ciemata un apkārtējo pagastu bērniem – šogad 55.

 

Uzņēmuma direktore Baiba Rozenberga vienmēr ir uzskatījusi, ka Ziemassvētku laikā ir jādara labi darbi, sagādājot svētīgus, saulainus un baltus svētkus. Viņa ir pārliecināta, ka bērniem prieka nekad nevar būt par daudz.

Līdz šim Ziemassvētku laikā bērni pulcējās muižas pārvaldnieka ēkā pie eglītes, kur viņus sagaidīja rūķi. Kopā visi ienesa prieku un līksmību greznajā Aumeisteru namā. Šogad, pēc vecāku lūguma, kopā pulcēšanās labdarības pasākumā izpaliks.

 

B. Rozenberga to respektē. “Apkārt plosās gripa un vīrusi. Tāpēc labāk šogad visi kopā nesanāksim, bet paciņas bērni saņems. Jau tradicionāli, tās esam sarūpējuši grundzāliešiem, Aumeisteru bērniem un Ozolu pamatskolas skolēniem. Vietējie bērni paciņas saņems muižā, savukārt pārējiem tās plānojam aizvest,” saka B. Rozenberga.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.