Sestdiena, 6. decembris
Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
weather-icon
+5° C, vējš 0.45 m/s, A vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Trikātas piensaimnieki grib sadarboties ar vietējiem

Lauksaimnieku pakalpojumu piensaimnieku kooperatīvā sabiedrība “Trikāta KS” izsūtījusi oficiālas vēstules trīs lielākajiem piena pārstrādes uzņēmumiem – akciju sabiedrībām “Valmieras piens”, “Preiļu siers” un “Rīgas piena kombināts” – ar vēlmi nodibināt ilgtermiņa sadarbību un izskatīt šo uzņēmumupiedāvātos piena iepirkuma mehānismus.

 

Kā uzsver kooperatīva “Trikāta KS” sabiedrisko attiecību speciāliste Zane Ābelīte-Medne, “Trikāta KS” vispirms piedāvā sadarbības iespējas vietējiem pārstrādes uzņēmumiem, gatava nodrošināt noteiktu piena apjoma piegādi konkrētā laika periodā un tikai tad vērsīsies pie piena pārstrādātājiem ārvalstīs.

 

“Esam ieinteresēti saglabāt un attīstīt Latvijas piensaimniecību, tādēļ vispirms vēršamies pie mūsu valsts pārstrādātājiem, lai mazinātu mums adresētus pārmetumus, ka mēs partnerus izvēlamies Lietuvā,” saka kooperatīva valdes priekšsēdētājs Andrejs Kārklis. Pēc viņa domām, nav ekonomiski pienu vadāt no vienas valsts uz otru, kas rada liekas izmaksas.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.