Sestdiena, 6. decembris
Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
weather-icon
+5° C, vējš 0.45 m/s, DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Trešdien turpināsies gaisa temperatūras paaugstināšanās

pixabay.com

Trešdienas pēcpusdienā gaiss Latvijā sakarsīs līdz +26..+29 grādiem, bet daļā piekrastes temperatūra nepārsniegs +23 grādus, prognozē sinoptiķi.

Saglabāsies sauss un saulains laiks, debesis būs pārsvarā skaidras. Pūtīs lēns vējš.

Minimālā gaisa temperatūra naktī uz trešdienu būs +9..+16 grādi.

Rīgā 26.jūnijā gaidāms skaidrs laiks. Vējš būs lēns, tas galvenokārt pūtīs no ziemeļiem. Gaisa temperatūra naktī pazemināsies līdz +16 grādiem, piepilsētā – līdz +11..+14 grādiem. Dienā gaiss iesils līdz +26 grādiem, pie jūras – līdz +23 grādiem.

Jānis Trallis pēc “Global Forecast System”, LETA

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.