Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+4° C, vējš 1.57 m/s, DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Naktī uz pirmdienu gaidāma salna

Foto: Vineta Putniņa

Naktī uz pirmdienu valsts lielākajā daļā debesis pakāpeniski skaidrosies, kā rezultātā nakts otrajā pusē un no rīta vietām gaidāma salna, liecina Latvijas Vides, ģeoloģijas un meteoroloģijas centra sinoptiķu prognozes.

Minimālā gaisa temperatūra vietām pazemināsies līdz 0..-1 grādam.

Salna sala neizturīgo augu sugām var radīt bojājumus, tādēļ nepieciešamības gadījumā jāveic augu aizsardzības pasākumi, kas mazina salnas ietekmi, piemēram, augu apsegšanu vai laistīšanu vakarā pirms gaidāmās salnas.

Tikai vietām Kurzemē, līča piekrastē, kur vējš pūtīs no ūdens, naktī gaisa temperatūra nebūs zemāka par +4..+9 grādiem. Laiks būs sauss, un pūtīs pārsvarā lēns austrumu, ziemeļaustrumu vējš.

Dienā gaisa iesils no +10..+14 grādiem.

Rīgā nakts aizritēs ar lielākoties skaidru un sausu laiku. Pūšot lēnam līdz mērenam ziemeļaustrumu un austrumu vējam, gaiss atdzisīs līdz +3..+5 grādiem. Dienā gaidāms saulains laiks, pēcpusdienā gaisam sasilstot līdz +13 grādiem.

Daiga Kļanska, LETA

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.