Otrdiena, 3. februāris
Aīda, Ida, Vida
weather-icon
+-9° C, vējš 0.89 m/s, Z-ZA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Atļauj Līvānu konditorejas uzņēmumā pieņemt 30 viesstrādniekus no Uzbekistānas

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Preiļu filiāle izsniegusi darba atļaujas Līvānu konditorejas izstrādājumu ražošanas uzņēmumā “Adugs” 30 viesstrādniekiem no Uzbekistānas, aģentūra LETA uzzināja NVA Preiļu filiālē.

 

Šis ir pirmais gadījums Līvānu un Preiļu novados šogad, kad ārzemniekiem tiek izsniegtas darba atļaujas. Viesstrādniekiem izsniegtie dokumenti ļauj viņiem strādāt SIA “Adugs” no 2008.gada 14.maija līdz 2009.gada 13.maijam.

 

 

Kā pastāstīja NVA Preiļu filiāles vadītāja Leontīna Saleniece, uzņēmums nepieciešamību pēc viesstrādniekiem pamatojis ar kvalificētu speciālistu trūkumu Latvijā. Ar uzņēmuma “Adugs” vadību aģentūrai LETA pagaidām neizdevās sazināties.

 

 

Līvānos ir daudz darbspējīgu, taču pirmspensijas vecuma cilvēku, kuriem grūti iekļauties mūsdienu ritmos, piebilda Saleniece.

 

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.