Piektdiena, 5. decembris
Sabīne, Sarma, Klaudijs
weather-icon
+5° C, vējš 1.99 m/s, DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Aprīļa pirmajā dienā Latvijā nav gaidāmi nokrišņi

Foto: pixabay.com

Piektdien, 1.aprīlī, Latvijā gaidāms sauss un daļēji mākoņains laiks, prognozē sinoptiķi.

Naktī mākoņu būs maz un pūtīs lēns ziemeļaustrumu vējš, dienā mākoņu kļūs vairāk un vējš nedaudz pastiprināsies, brāzmās sasniedzot 8-13 metrus sekundē.

Minimālā gaisa temperatūra naktī būs -3..-7 grādi, vietām Vidzemē un Latgalē līdz -10 grādiem. Dienā gaiss iesils līdz +1..+6 grādiem.

Ģeomagnētiskās vētras ietekmē naktī var būt redzama ziemeļblāzma.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.