Pirmdiena, 15. decembris
Johanna, Hanna, Jana
weather-icon
+6° C, vējš 1.34 m/s, R vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

"Latvijas Finieris" piedāvā izdevīgu sadarbību

Lielākais un veiksmīgākais saplākšņa ražotājs Baltijā — a/s “Latvijas Finieris” — ir izveidojis stabilas un savstarpēji izdevīgas sadarbības tradīcijas ar mežu īpašniekiem un izstrādātājiem.

Lielākais un veiksmīgākais saplākšņa ražotājs Baltijā — a/s “Latvijas Finieris” — ir izveidojis stabilas un savstarpēji izdevīgas sadarbības tradīcijas ar mežu īpašniekiem un izstrādātājiem. Mēs esam apliecinājuši sevi kā drošu un stabilu partneri, kurš garantē augstas cenas, izdevīgus iepirkšanas noteikumus, kā arī savlaicīgus norēķinus par piegādāto produkciju.
Katrs meža īpašnieks vai izstrādātājs var izvēlēties sev vispieņemamāko mežu resursu realizācijas variantu. Ja pārdevējs vēlas, “Latvijas Finieris” ir gatavs pirkt augošus kokus un saviem spēkiem veikt meža izstrādi. Jau sagatavotus sortimentus pieņemam mūsu iepirkšanas punktos visos Latvijas reģionos. Protams, produkciju iepērkam arī Rīgā.
Rīgā finierkluču īpašniekiem vairs nav pašiem jāšķiro produkcija, bet to veic uz iekārtām, ar kurām tiek noteikta katra finierkluča kvalitāte. Turklāt par šķirošanu netiek prasīta papildu samaksa.
Uzņēmums ir viens no pirmajiem, kurš Latvijā ir uzsācis pielietot jauno valsts uzmērīšanas standartu. Tā ir korekta un piegādātājiem izdevīga uzmērīšanas metode.
Pašlaik sadarbība ar “Latvijas Finieri” ir īpaši izdevīga, jo bērza sortimentu cenas ir sasniegušas visaugstāko līmeni pēc Latvijas neatkarības atjaunošanas. Tāpēc Latvijas mežu īpašniekiem un izstrādātājiem ir vienreizēja iespēja, izdevīgi pārdodot savus mežu resursus, gūt ievērojamu peļņu.
Akciju sabiedrība “Latvijas Finieris”, piemēram, E šķiras bērza finierklučus atkarībā no diametra iepērk par 60 līdz 130 latiem par kubikmetru. Arī sīkbaļķu cenas ir ļoti augstas — apmēram 33 lati par kubikmetru. Jāatzīmē, ka sīkbaļķiem ir lielāks kravu uzmērīšanas tilpīguma koeficients, salīdzinot ar papīrmalku, tāpēc tas rada cenas palielinājumu apmēram par 10 %. Atdalot bērza sīkbaļķus no papīrmalkas, īpašnieks var gūt maksimālus ienākumus.
Valkas rajonā mūsu iepirkšanas punkts atrodas Variņu pagasta “Pūpolos”, tālrunis 6106237 un 9451802.
Piegādātāji savu produkciju var pārdot arī “Latvijas Finiera” koklaukumos Rīgā, Skaistkalnes ielā 1 un Guberņciema ielā 7.
“Latvijas Finieris” piedāvā izdevīgus nosacījumus sadarbībai.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.