Trešdiena, 4. februāris
Daila, Veronika, Dominiks
weather-icon
+-20° C, vējš 1.51 m/s, A-DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Vēlas, lai raksta par pirātiem

Šodien pie Valkas pamatskolas jaunāko klašu skolēniem viesojās pazīstamā dzejniece Māra Cielēna, kura bērniem veltījusi vairāk nekā 30 dzejoļu krājumus un pasaku grāmatas.

Tikšanos organizēja skolas bibliotēka sadarbībā ar Valkas novada centrālo bibliotēku.

Daudzi skolēni bija lasījuši dzejnieces bērnu dzejoļus, tādēļ jautājumu netrūka par to, kā autore tādus iedomājusies uzrakstīt un kādēļ viņai vispār patīk rakstīt. Dzejniece gan mazliet apjuka, kad kāds skolnieks interesējās, vai viņa par pirātiem dzejoļus ir rakstījusi?

M. Cielēna atzinās, ka to nav vēl iedomājusies, bet varbūt nākotnē kādu uzrakstīšot. Autore ātri atrada kopīgu valodu ar bērniem. Šī ir jau otrā reize, kad dzejniece viesojas viesojas Valkā.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.