Trešdiena, 4. februāris
Daila, Veronika, Dominiks
weather-icon
+-15° C, vējš 0.65 m/s, DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Valkas un Valgas talismani – robežstabi Pēteris un Peeter dosies uz Rīgas svētkiem

Sestdien, 21.augustā Rīgas svētku ietvaros notiks pirmais Lielo Leļļu – Talismanu gājiens. Tajā aicinātas piedalīties visas Latvijā esošās lelles un talismani. Arī Valkas un Valgas dvīņu robežstabi Pēteris un Peeter, ejot pa Vecrīgu, priecēs lielos un mazos skatītājus.

Lielo Leļļu – Talismanu gājiens sāksies plkst.12.30 un ies cauri Vecrīgai pa maršrutu: Bastejkalns – Kaļķu iela – Līvu laukums – Smilšu iela – Doma laukums – Bīskapa gāte – 11.Novembra krastmala. Gājiena noslēgumā, 11.novembra krastmalā ikviens varēs nobalsot par atraktīvāko un mīļāko lelli, kā arī satikt visus gājiena dalībniekus un nofotografēties ar tiem.

Jau ziņots, ka talismani izveidoti ES Igaunijas-Latvijas Programmas 2007-2013 projekta „IAVV-Increasing the Attractiveness of Valga-Valka” („Valgas-Valkas atraktivitātes uzlabošana”) ietvaros. Projekts ilgst līdz 2010.gada 30.septembrim. Valkas domes kopējais projekta budžets ir EUR 530857,- (tai skaitā Igaunijas-Latvijas programmas finansējums ir EUR 451228,45).

Projekta aktivitātes ir sadalītas 4 darba paketēs – menedžments un projekta koordinācija; jaunu pārrobežu infrastruktūras objektu projektēšana; pārrobežu infrastruktūras objektu būvniecība; mārketings un reklāma.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.