Trešdiena, 4. februāris
Daila, Veronika, Dominiks
weather-icon
+-17° C, vējš 1.73 m/s, A-DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Valcēnieši nokļūst nebijušu izjūtu pasaulē

Valkas pilsētas teātris ir atgriezies no Eiropas Brīvās dabas starptautiskā teātru festivāla “Krusta kalna noslēpums”, kas notika Permas apgabalā Krievijā.

Mūsu teātra trupa tur viesojās no 17. līdz 28. jūlijam. Visi 10 brauciena dalībnieki ir iespaidiem pārbagāti un nu cenšas sakārtot emocijas un piedzīvojumus.

Vispirms teātru trupas nokļuva Gubahā, kur dominē ogles un ogļraču ciemati. “Mūs uzaicināja Krievijas Teātru darbinieku savienība un Permas Kultūras ministrija, taču, ieraugot notikumu vietu, pret šo festivālu izturējos rezervēti. Pēc tam izrādījās, ka tam nav nekāda pamata. Gluži otrādi,” atceras teātra režisors Aivars Ikšelis.

Teatrāļiem neparasti piedzīvojumi sākās jau ceļā uz tālo vietu. Tur ap dzelzceļu bija plosījies orkāns un pirms pasažieru vilciena brauca tehniskās palīdzības vilciens, lai novāktu uz sliedēm sakritušos kokus. Pasažieri pa vilciena logu redzēja, ka koku galotnes lielās platībās ir kā ar nazi nogrieztas. Neparastas un agrāk nebijušas izjūtas.

Vairāk šodienas (31. jūlija) “Ziemeļlatvijā”

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.