Sestdiena, 6. decembris
Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
weather-icon
+5° C, vējš 0.45 m/s, DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Smiltenes pensionāri aicina doties ekskursijā

Smiltenes pensionāri, vērojot dažādus televīzijas raidījumus par stādiem un ārstniecības augiem, nolēmuši tos apskatīt arī klātienē, tādēļ tiek rīkota ekskursija.

Smiltenes pensionāru apvienības priekšsēdētāja Aija Meldere visus interesentus aicina 8. augustā doties līdzi uz Baltezera stādaudzētavu. Jau tagad noskaidrots, ka ieeja tur būs bez maksas, kā arī iespēja iegādāties stādus par akcijas cenu.

Tad ekskursanti dosies uz ārstniecības augu un tēju apskati kādā saimniecībā Vidrižos, kur notiks arī ārstniecības tēju degustācija. Vēl maršrutā iekļauta trušu un paipalu apskate.

Ekskursijai var pieteikties, zvanot A. Melderei pa tālruni 64773664 vai 26425167.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.