Sestdiena, 6. decembris
Nikolajs, Niklāvs, Niks, Nikola
weather-icon
+5° C, vējš 0.45 m/s, DA vēja virziens
ZiemelLatvija.lv bloku ikona

Ar klausītājiem Smiltenē tiksies dzejniece Anita Anitīna

Trešdien, 9. septembrī, Smiltenes pilsētas bibliotēka ikvienu klausītāju ielūdz uz dzejas vakaru “Ar saulespuķi azotē”. Ar klausītājiem tiksies Valkas novada dzejniece Anita Anitīna.

 

Dzejas vakars bibliotēkā sāksies pulksten 18.00. Ieeja – par velti.”Dzejniece A. Anitīna pie mums viesosies pirmo reizi,” teic Smiltenes bibliotēkas direktore Zaiga Krūmiņa. Dziesmas ar A. Anitīnas vārdiem atskaņos Ritma Pedece.

ZiemelLatvija.lv bloku ikona Komentāri

ZiemelLatvija.lv aicina interneta lietotājus, rakstot komentārus, ievērot morāles, ētikas un pieklājības normas, nekūdīt uz vardarbību, naidu vai diskrimināciju, neizplatīt personas cieņu un godu aizskarošu informāciju, neslēpties aiz citas personas vārda, neveikt ar portāla redakciju nesaskaņotu reklamēšanu. Gadījumā, ja komentāra sniedzējs neievēro minētos noteikumus, komentārs var tikt izdzēsts vai autors var tikt bloķēts. Administrācijai ir tiesības informēt uzraudzības iestādes par iespējamiem likuma pārkāpumiem. Jūsu IP adrese tiek saglabāta.