Aizvadītajā diennaktī, no šā gada 24.oktobra plkst. 6.30 līdz 25.oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests Vidzemē saņēma četrus izsaukumus – visus uz ugunsgrēku dzēšanu.
Vakar plkst. 13.02 tika saņemts izsaukums uz Cempu ielu Valmierā, kur ražošanas uzņēmumā bija notikusi izkausēta stikla noplūde, kura tika novērsta plkst. 15.07. Notikuma vietā strādāja 22 Valmieras, Cēsu, Strenču, Smiltenes un Rūjienas ugunsdzēsēji glābēji, paaugstinātas bīstamības notikuma likvidēšanā bija piesaistītas 6 autocisternas. Plkst. 16.05 ugunsdzēsēji glābēji darbus pabeidza.
Plkst. 2.20 tika saņemts izsaukums uz Limbažu novada Skultes pagasta Skulti, kur ar atklātu liesmu dega malkas šķūnis 100 m2 un vieglā automašīna 3m2 lielā platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts plkst. 5.49.
Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās uz izsaukumu Limbažu novada Vidrižu pagastā, kur dega vieglā automašīna 4m2 lielā platībā, kā arī uz Madonas novada Praulienas pagastu, kur dega pirts siena un griesti 3m2 lielā platībā.