Abonē e-avīzi "Ziemeļlatvija"!
Abonēt

Reklāma

Ko dara ar saderināšanās gredzeniem pēc kāzām?

Kāzu plānošanas process ir laikietilpīgs un lai gan jau pavadīti mēneši vai pat gadi, plānojot perfektas kāzas, ir jāpieņem vēl viens lēmums: ko pēc kāzām darīt ar savu saderināšanās gredzenu. Šim mīlestības un apņemšanās simbolam ir sentimentāla vērtība, tāpēc ir svarīgi rūpīgi apsvērt savas iespējas. Tāpēc, esam apkopojuši dažus pārdomātus un jēgpilnus veidus, kā rīkoties ar savu saderināšanās gredzenu pēc kāzām.

Nēsājiet to kopā ar savu laulību gredzenu

Viena no populārākajām izvēlēm saderināšanās gredzenam pēc laulībām ir turpināt valkāt to kopā ar laulību gredzenu. Šis duets pārstāv gan jūsu pagātni, gan nākotni kopā. Saderināšanās gredzens ar savu unikālo dizainu un stāstu var būt kā lielisks atgādinājums par jūsu mīlestību un kopā noieto ceļu līdz laulības dzīvei.

Pievieno elementus vai veido jaunu dizainu

Ja meklēja veiku kā saglabāt gredzenu, bet mainīt stilu, apsveriet iespēju uzlabot vai pārveidot savu saderināšanās gredzenu. Daudzi juvelieri piedāvā šāda veida pakalpojumus, ļaujot jums saglabāt oriģinālo akmeni vai akmeņus, vienlaikus radot jaunu dizainu, kas labāk atbilst jūsu mainīgajai gaumei vai labāk sader ar laulību gredzenu, ja ir vēlme tos nēsāt kopā.

Izveidojiet ģimenes mantojumu

Rotaslietu nodošana no paaudzes paaudzē ir gadiem izkopta tradīcija daudzās ģimenēs. Apsveriet iespēju padarīt savu saderināšanās gredzenu par ģimenes mantojumu, iespējams to nēsāt kā kulonu, vai ar prasmīga juveliera palīdzību pārveidot par kādu citu rotaslietu kā piespraudi, ko nodot saviem bērniem vai mazbērniem.

Saglabājiet to kā piemiņu

Dažreiz saderināšanās gredzena sentimentālā vērtība ir pārāk liela, lai no tā šķirtos. Šādos gadījumos apsveriet iespēju to paturēt vienkārši kā piemiņas lietu. Glabājiet to drošā vietā, iespējams, kopā ar citām lolotām piemiņām no jūsu kāzām, lai jūs laiku pa laikam varētu tās pārcilāt un pārdomāt savu kopīgo mīlestības ceļu.

Izmantojiet to īpašos gadījumos

Vēl viens veids kā godināt un izmantot saderināšanās gredzenu ir to pataupīt īpašiem gadījumiem. Iespējams, tas var kļūt par iemīļotu aksesuāru nozīmīgām svinībām, piemēram, jubilejām, dzimšanas dienām vai zvērestu atjaunošanai, ļaujot vēlreiz izdzīvot prieku un mīlestību, ko jutāt kāzu dienā.

Līdzīgi raksti

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
Ziemellatvija.lv komanda.